loading...
احسان علیخانی,هواداران احسان علیخانی
آخرین ارسال های انجمن
admin بازدید : 2248 1393/04/20 نظرات (8)به گزارش خبرنگار رادیو وتلویزیون باشگاه خبرنگاران، شب گذشته در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان ویژه برنامه "ماه عسل"از قاب تلویزیون میزبان دلهای عرفانی مخاطبان و مشتاقان این برنامه شد. 
متن کامل در ادامه مطلب...
با تشکر از خبرنگار خوبمون سپیده حق پناه علیخانی پس از سلام به روی ماه هم وطنان خوش ذوق ماه عسل وآرزوی قبولی طاعات و عباداتشان اظهار کرد: دم شما گرم ،سرتان سلامت .امروز باشما خواهیم بود ،اگر شما این افتخار را به ما بدهید.   

 

تیتراژ آغازین با صدای دلنشین مرتضی پاشایی در فضای ماه عسل طنین انداز شد.     

 

علیخانی که همیشه به رسم ادب و وظیفه از همه ی مخاطبانشان قدردانی وتشکر می کند ،گفت: بابت همه چیز ممنونم. نگاه‌ها، برداشت ها وانتقاداتتان فوق العاده است.اما این نکته را لازم به ذکر می دانم وآن اینکه ما یک برنامه تلویزیونی هستیم وتمام تلاشمان ساخت وتولید برنامه وهمچنین ایجاد پل ارتباطی برای شرح قصه های مهمانانمان برای شما است  .خیلی ها از سر لطفشان به بیان مشکلاتشان با ما می پردازند .منتهای مطلب توقعاتی از من حقیر ودوستانم دارید که این جز اندوه برایمان چیزی در برندارد ماهم مثل شما یک شهروندیم والبته شاید کمی بیشتر ولی بضاعتمان برای مشکلات شخصی شما به آن اندازه نیست وگاهی زیر بار این خواسته ها و مشکلاتتان خم می شویم .ولی به طور حتم صدای شما را به گوش مسولان می رسانیم وبازهم اضافه کرد: این خواسته ی شخصی برخی از دوستان،  جز عذاب برایمان چیزی در برندارد من تسلیمم ،ما را به عنوان یک برنامه تلویزیونی تماشا کنید نه یک سازمان ،ارگان و یا هر چیز دیگر ..  

 

آیتمی از روز گذشته پخش شد که در آن مشخص شد دکتر مهدی زاده مدیر شبکه سلامت هزینه ی مداوای میرزا محمد وصادق دومهمان ماه عسل را تقبل کرده است. 

 

علیخانی پس از این آیتم گفت: گفتگوی جذاب ومفصلی داریم ،از همه دعوت می کنم دوقصه ی امروز را بدون قضاوت تماشا کنند.  

 

جعبه ی جواهر نشان باز شد ویک زوج  بر روی صندلی های ماه عسل نشسته بودند. 

 

محمد داوری 52 ساله متولد قم و همسرش هم زاده ی مازنداران بودوحدود  22 سال از زندگی مشترکشان  می گذشت. 

 

محمد داوری شرح قصه ی پر فراز و نشیب خود را اینگونه تفسیر کرد: ده برادر و دو خواهر بودیم .بدلیل بلند پروازی تا سوم راهنمایی بیشتر درس نخواندم.من علاقه ای به درس نداشتم وهدفم این بود زود پولدارشوم و ازدواج کنم .اما در سن 16 سالگی با عده ای دوست شدم که سیگار می کشیدند من خواستم یک قدم از آنها جلوتر باشم بنابراین مواد کشیدم وبعد از مصرف مواد انرژی زیادی گرفتم وبه همین علت مصرف مواد را ادامه دادم.

 

برای کسب درآمد مواد فروشی هم کردم ،مواد خانواده وشرف را از من گرفت وحتی کارتن خواب شدم ومسیر زندگی ام تغییر کرد در سن 27 سالگی برای ترک مواد به سربازی رفتم ولی باز هم ترک نکردم.بعد خانواده گفتند برای محمد زن بگیریم .

 

علیخانی که با این جمله که مصداق کلی خانواده ها برای رهایی فرزندانشان از مشکلات است ،آشنایی داشت با حرص گفت: بله یک فرد دیگر را بدبخت می کنند که حال پسرشان خوب شود این دلیل خانواده هاست. 

همسر محمد داوری شرح زندگی خود را اینگونه توصیف کرد: من یک دختر شهرستانی  با 17 سال سن بودم که منتظر شاهزاده ای با اسب سفید بودم وقتی یک پسر جذاب به خواستگاریم آمد جواب مثبت دادم فارغ از آنکه آن اسب سیاه بود ومن ندیدم .زمانی که برای اولین بار مواد کشیدن محمد را دیدم دنیا روی سرم خراب شد پدرم ازمن خواست برگردم ولی من گفتم نمی خواهم یک زن مطلقه باشم وبه امید بهبودی محمد می روم و کنارش هم ماندم. 

 

برای اینکه برای مصرف مواد به  بیرون از خانه نرود بساط مواد را خودم در خانه  برای او فراهم می  کردم خیلی دردناک است ولی ماندم .علیخانی رو به محمد داوری گفت: واکنش تو در مقابل این 

همه سختی وزجر خانمت چه بود ؟ محمد پاسخ داد: دست خودم نبود مواد من را با خود می برد ،همیشه می گفتم چرا خدا صدای من را نمی شنود بعدها فهمیدم نحوه ی صدا کردنم درست نبود یک روز از ته دل خواستم وجواب گرفتم. 

 

علیخانی از همسر محمد سوال کرد چرا نرفتی ؟ که او دلیل نرفتنش را صداقت ،عجز و اینکه محمد را نیمه ی گمشده ی خود می دید ،تلقی کرد. 

 

محمد افزود: اگر او می رفت شاید من هم الان نبودم. 

 

پس از پخش پیام های بازرگانی علیخانی عنوان کرد: باخت برزیل برای ما دردسر شد همه می گفتند اسکورالی میاد تو برنامه ماه عسل گریه می کند.  

 

محمد در ادامه گفت: یک روز از ته دل خواستم وآشتی کنانی بین من و خدا ایجاد شد از آن روز مصرف مواد را ترک کردم واحساس کردم عزت ،شرف و وجدان برباد رفته ام برگشت.       

 

از آن زمان هرشب به خدا می گفتم خودت را به من نشان بده یک شب نمی دانم در خواب یا بیداری با پای برهنه در یک مکانی نشستم وبعد به من یک دفتر و پاکن دادند و گفتند این دفتر اعمال توست وهر چه که در این دفتر است اشتباهات زندگی توست ولی هر چه پاک کردم دوباره سیاه می شد گفتم می شه آن گذشته ام را پاک کنم؟  

 

دربخش بعدی برنامه یک زوج دیگر به جمع مهمانان اضافه شدند .  

 

ابتدا فیلمی از گذشته منصور  آدینه وند مهمان برنامه پخش شد که  هفده سال پیش در کلانتری با سر تو شیشه می رود و خود زنی می کند. 

 

منصور آدینه وند شرح زندگی اش را اینگونه بیان کرد: اعتیاد یعنی فرار ،من از خودم فرار می کردم این فیلم هم یک قسمت از فرار خودم است من هشت بار اقدام به خودکشی کردم.  

 

لیلا همسر منصور قصه ی سخت زندگی اش را اینگونه توضیح داد: منصور پسر دایی من و بچه لات جوادیه بود و همیشه بدلیل بیش فعال بودنم دنبال آدم شر وشور می گشتم بنابراین وقتی منصور به خواستگاریم آمد با اینکه می دانستم معتاد است با او ازدواج  کردم 16 سالم بود و گمان می کردم" زورو" هستم وتوانایی نجات دادن  منصور را دارم. 

 

منصور در تکمیل شرح این قصه گفت: بدلیل اختلافات مادرهایمان با هم رفت و آمد نداشتیم در مراسم ختم پسر عموی شهیدم با دیدن لیلا عاشقش شدم.من چندین بار زندان رفتم وگنده لات محله جوادیه بودم .      اما یک شب در حال مصرف مواد بودم وهمسر ودخترم خواب بودند یک لحظه احساس کردم غبار مرگ در چهره ی آنهاست تا ساعت 4 صبح با خودم حرف زدم واینکه این همان دختری است که قرار بود خوشبختش کنی؟ تا اینکه با دوستانی آشنا شدم که دلیل کسب موفقیتم را در روشن کردن شمع های خاموش عنوان کردند.هر فردی اگرغرورش را زیر پا بگذارد آبرویش بر می گردد حدود ده سال است که پاکم چون غرورم را زیر پا گذاشتم. 

 

محمد داوری در این بین متذکر شد: برای هر دوی ما یک معجزه اتفاق افتاده چون طالب آن بودیم من درحال حاضر دست هم نوعانم را می گیرم و بین خودشان و خدایشان آشتی کنان راه می اندازم .آشتی یعنی اینکه من به عجز و ناتوانی خودم اقرار کنم وبا اراده از او طلب کمک کنم  بعد از آن دروازه های خوشبختی به رویمان باز خواهد شد.علیخانی رو به همسر منصور گفت: به نظرم اشتباه کردی که ماندی،بعد خودش خندید و گفت نه این را گفتم تحریکتون کنم وبعد از منصور خواست تا برای زجر وسختی تمام این سالها با یک جمله از همسرش قدردانی کند.منصور رو به همسرش گفت: با تو ادامه می دهم علیخانی که از این جمله ی منصور چندان خوشش نیامده بود با طعنه گفت: الان با این جمله  یعنی خیلی به همسرتان حال دادید .

 

علیخانی مهمانان را ترک کرد و خاطرنشان کرد: قضاوتی نمی کنیم چون قول و عهدمان همین است تنها تماشاگر قصه ایم . 

 

ماهتون عسل.    

 

اما من یک نتیجه گیری می‌کنم و آن اینکه نظیر دو قصه‌ی دیروز  ماه عسل را بارها در همین برنامه شنیدیم و نظاره گر بودیم اما یک نقطه مشترک در تمامی آنها به وضوح به چشم می خورد و آن هم معجزه‌ی عشق ، عشقی که همسرانشان به واسطه‌ی آن  کنارشان ماندند و تحمل کردند و البته نکته‌ی مهم تر از آن خواست و اراده خود انسان و توکل به خداوند متعال است که کلیدی ترین قسمت داستان است. 

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط غریبه دنیا در تاریخ 1393/05/04 و 11:43 دقیقه ارسال شده است

شما فکر کنم فقط می گید برای مردم کار می کنید ولی اینطور نیست چون اصلا به نظرات توجه ندارید من میدونستم که شما نمی تونید کاری بکنید برای اون دختر یا پسر روستایی الکی دلمو خوش کردم فکر کردم طرفدار مردم هستید ولی الان نهعقیدمو عوض کردم به نظر خودتون شما طرفدار مردم هستیدشکلک

این نظر توسط ناشناس جدید در تاریخ 1393/04/22 و 15:06 دقیقه ارسال شده است

سلام نمیدونم این حرفایی روکه دارم میزنم بعدازاین که پیامه با نظرمدیر نمایش داده میشه واقعا نمایش داده میشه می خواستم بگم حال سام بهترشده ؟؟؟؟؟آخه ازسرانجام همه مهموناتون حرف زدیدودعوتشون کردید جزسام!!!!یه پیشنهاد دارم برای عیدفطر بازیگران بیشتری دعوت کنید امیدوارم نظرمن هم مثل بقیه دوستان ثبت بشه شکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلک

این نظر توسط تنها در تاریخ 1393/04/22 و 0:39 دقیقه ارسال شده است

سلام من یک سوال داشتم چندروزپیش یک جایی خوندم که آقای علیخانی درحال تلاش برای دعوت ازامیرمقصودلو(تتلو) هستش آیا واقعیت داره یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ : خیر

این نظر توسط غریبه دنیا در تاریخ 1393/04/21 و 19:33 دقیقه ارسال شده است

سلام لطفا نظری رو که دادم در برنا متون مطرح کنید اگه شما هوادار مردم هستید

این نظر توسط سارا در تاریخ 1393/04/21 و 16:07 دقیقه ارسال شده است

سلام ابتدا خواستم از سایت خوبتون تشکر کنم که اینقدر زحمتکشید بعد هم از هوادارای آقای علیخانی و بعد هم از خود آقای علیخانی که زحمت خیلی خیلی زیادی برای این برنامه کشیدند (اغراق نمی کنم از برنامه ی پیش رومون معلومه راست می گم) در ضمن می خواستم بگم که چقدر مجری قوی و باتجربه ای هستند و از همه مهم تر ایشون و همکارای زحمت کششون واقعا صبورن که وقتی نظرات یه سری از افراد رو که زحمت این برنامه رو می نمی بینن می شنون صبوری به خرج می دن و چیزی نمی گن خیلی متشکرمشکلک

این نظر توسط غریبه دنیا در تاریخ 1393/04/21 و 11:34 دقیقه ارسال شده است

بازم ممنون از اینکه نظرمو ثبت کردین از شما خواهش دارم یه دختر روستایی رو به برنامتون بیارید واز ارزوهاش بپرسید ممنون

این نظر توسط سادات در تاریخ 1393/04/20 و 23:51 دقیقه ارسال شده است

نمیدونم احسان اینارومیخونه یانه بازم دمت گرم امسالم مثل هرسال گل کاشتی گلم امیوارمهرکجای دنیا هستی سلامت باشی

این نظر توسط غریبه دنیا در تاریخ 1393/04/20 و 19:27 دقیقه ارسال شده است

سلام ببخشید فکر کنم برنامه ماه عسل برای اینه که درد وغم مردمو زیاد کنه نمی دونم شاید شما با این کارتون کاری میکنید مردم یاد درداشون بیفتند اخه نشون دادن درد مردم چه خوشی داره جز این که درد وغمشون رو بیشتر میکنه تا حالا خودتون رو جای اونا قراردادید شما سختی کشیدید تا حالا جای یه دختر روستایی بودید نه نبودید تا حالا از ارزو های یه دختر روستایی پرسیدید نه نپرسیدید میدونم الان اینا رو واسه ی خودم مینویسم فایده ای نداره ودردی دوا نمی شه ولی بازم نوشتم برای اون دختر روستایی وارزوهاش
یاحق


کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • مجتمع هواداران31ستاره احسانیان
 • احسان علیخانی - ماریا
 • هواداران پروپاقرص احسان علیخانی
 • قبيله هواداران احسان علیخانی
 • عاشقانه غمگین - زهرا
 • تو برایم بارانی - منا
 • سرشار از عشق
 • احسان به شیرینی عسل
 • biya2
 • تا آخر...
 • وبلاگی برا احسان علیخانی عزیز-معصومه
 • مثل همیشه یکی بود یکی نبود
 • باشگاه پرواز
 • سایت شخصی ارمیا قاسمی
 • ♥♥ شب عسلی ♥♥
 • من اینجا دلم بس تنگ است
 • ماه عسل
 • احسان علیخانی - صفورا
 • فقط احسان - یلدا
 • فقط برای احسان علیخانی
 • احسان علیخانی - شبنم
 • فقط خدا...!
 • مهسا همانند ماه
 • احسان عسلی
 • زیباترین حس
 • مجریان برتر ایرانی
 • کلبه عشق
 • قبیله ی ماه عسلی ها
 • دوری از عشق
 • وبلاگ تنهاترین تنهای شهر
 • باشگاه دوست داشتنی ها
 • یـــــــــــه دیـــــونـــــــــه
 • ♪♬عاشقانه ها♬♪
 • I LOVE YOUUUU
 • World Artists
 • وبلاگ بهترین مجریان ایرانی
 • عشق پنهان
 • رؤیـــــــای با تو بــــودن
 • هواداران احسان علیخانی
 • خاطره بازی
 • کلبه هواداران احسان و امیرمحمد
 • این حالمو دوست دارم
 • آثار و اهمیت حجاب
 • شب مهتابی
 • متفاوت ببینیم
 • پر از حرفی میدانم
 • عکس.شعر.جملات زیبا
 • امپراطورقلب من احسان علیخانی
 • دانلود سریال جدید
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 949
 • کل نظرات : 10218
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 8354
 • آی پی امروز : 9
 • آی پی دیروز : 40
 • بازدید امروز : 32
 • باردید دیروز : 46
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 868
 • بازدید ماه : 163
 • بازدید سال : 43,727
 • بازدید کلی : 17,138,193
 • کدهای اختصاصی