loading...
احسان علیخانی,هواداران احسان علیخانی
آخرین ارسال های انجمن
admin بازدید : 4752 1393/02/01 نظرات (8)مراسم تقدیر از برنامه‌های نوروز 93 سیما امروز مورخ 1 اردیبهشت 1393 برگزار شد که از برترینها تجلیل شد.در مراسم تقدیر از بهترین های نوروز 93 سیما در بخش بهترین ویژه برنامه تحویل سال، مجری، تهیه‌کننده و کارگردان تلویزیونی برنامه سه ستاره شبکه سه  احسان علیخانی انتخاب و از برنامه هفت سلام شبکه قرآن و معارف تقدیر ویژه شد. همچنین از علی زلّقی کارگردان تلویزیونی برنامه سه ستاره قدردانی شد


برای خواندن متن کامل به ادامه مطلب بروید... *در بخش برنامه های معارفی نوروز فاطمی سیما، از میان نامزدهای بهترین برنامه های ترکیبی معارفی؛ به دلیل طراحی و اجرای جذاب و ارتباط مناسب با مخاطب شبکه قرآن و محتوای خوب و اثر گذار محمد صیرفی (مجری) و حجت الاسلام علوی کارشناس برنامه" یاد خدا" کاری از شبکه قرآن و معارف سیما قدردانی شد.

 

همچنین از حجج اسلام آقایان غیاث، دکتر رفیعی و شهاب مرادی به عنوان کارشناسان مذهبی برنامه­های معارفی سیما که در ایام تعطیلات نوروزی و ایام فاطمیه بیشترین همراهی را با برنامه های تلویزیونی و مخاطبان سیما قدردانی شد.

 

*در بخش مسابقات معارفی و قرآن، از علی اکرمی برای تهیه مسابقه «چشمه های جاری» کاری از شبکه قرآن و معارف سیما به دلیل نوآوری و بهره مندی از قرآء برجسته و ممتاز کشور در اماکن متنوع و اقلیم مختلف ایران و ایجاد فضای بصری و گرافیک تصویری جذاب و مناسب در برنامه تجلیل شد و هدایایی به مجریان برنامه سید وحید مرتضوی و الهام غفاری اهداء شد.

 

*در بخش مستندهای معارفی و قرآنی نیز از علی افشاری برای تهیه مستند «یک کلام حرف حساب» تجلیل شد.در ادامه مراسم از نعمت الله مهدیانی تهیه کننده برنامه خاک آشنا کاری از مرکز بسیج صدا و سیما تجلیل شد این برنامه به طور زنده از شبکه های مختلف سیما پخش شد.

 

*تجلیل از برنامه دریچه

 

به دلیل تحقیق و پژوهش و انتخاب میهمانان متناسب با شعار سال و استمرار هدفمند برنامه در طول تعطیلات نوروزی از برنامه دریچه تقدیر شد.

 

*در بخش برنامه های ویژه شعار سال برنامه دریچه کاری از شبکه یک سیما به عنوان برترین برنامه نوروز 93 که به تبیین شعار سال پرداخت معرفی شد و از محسن رفیعی برای تهیه این برنامه قدردانی شد.

 

*در ادامه این مراسم در بخش برنامه های مرتبط به حوزه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی از فرشاد شکیبی برای تهیه برنامه «نوروز کتاب بخوانیم» شبکه سه سیما به دلیل پرداخت هوشمندانه، جذاب، ساده و متناسب با نیاز مخاطب در حوزه کتاب نیز تجلیل شد.

 

* برنامه گزارشگر در مراسم تقدیر از برترین های نوروز 93 به عنوان بهترین مسابقه نوروزی شناخته شد و از عوامل آن قدردانی شد.این مراسم به دلیل نوآوری و خلاقیت در طراحی و اجرا مسابقه آقای گزارشگر توسط هیات داوران برنامه های نوروزی انتخاب و به رسم یادبود هدایایی به حسین آقازمانی طراح و برنامه ریز؛ مهدی محمدی تهیه کننده و محمدرضا احمدی مجری اهداء شد.گفتنی است؛ توجه به ابعاد حرفه ای تولیدات تلویزیونی متناسب با مأموریت و هویت شبکه و توجه به موضوع استعدادیابی و فرصت سازی برای کشف استعدادهای جوان از دیگر دلایل این انتخاب بود.

 

*"حیات خانه ما" و"باسِیمره"برترین مستندهای نوروزی سیما در مراسم تقدیر از تولیدات تلویزیونی نوروز93 شدند.در بخش مستندهای تلویزیونی با تقدیر از مستند یک فیلم یک حقیقت شبکه مستند سیما هدایایی به سیدمانی صادقی تهیه کننده و کارگردان حیات خانه ما کاری از شبکه دو سیما و بهمن ابراهیمی تهیه کننده و کارگردان باسِیمره کاری از شبکه جام جم اهدا شد.گفتنی است این انتخاب به لحاظ جذابیت، خلاقیت، نوآوری و بهره گیری از فناوری های نوین برنامه سازی و همچنین توجه به فرهنگ اصیل مناطق ایران و موضوعات بکر و نو متناسب با مأموریت شبکه اعلام شده است.

 

*در مراسم قدردانی از برترین های نوروز 93 دو برنامه صبحی دیگر و قند پهلو کاری از شبکه آموزش مورد تقدیر هیات داوران قرار گرفت.

 

*در بخش برنامه های ترکیبی برنامه صبحی دیگر معرفی شد و از سیدرامین ملکی موسوی تهیه کننده و نیما کرمی مجری تجلیل شد.همچنین جایزه ویژه هیأت داوران بخش برنامه­های ترکیبی و مسابقه به برنامه قندپهلو شبکه آموزش سیما اهداء شد.نوآوری، خلاقیت، جذابیت و توجه مناسب به فرهنگ و ادب فارسی و جانمایی مناسب تصویری لحظات معنوی و فرح بخش تحویل سال در ویژه برنامه تحویل سال و استمرار هوشمندانه ویژه برنامه نوروزی قند پهلو از ویژگی های انتخاب این برنامه بود.از رضا رفیع کارشناس و مجری، شهرام شکیبا کارشناس ، ناصرفیض کارشناس و امیر قمیشی تهیه کننده برای ساخت برنامه قند پهلو تقدیر شد.

 

 

*عوامل بهترین تله فیلم های نوروز معرفی شدندبهترین عوامل تولید فیلم های تلویزیونی نوروز 93 در مراسم تقدیر از برترین های سیما 93 معرفی شدند.در بخش بهترین کارگردانی، شبنم عرفی نژاد برای کارگردانی فیلم تلویزیونی فصل تازه محصول سیمافیلم به دلیل : استفاده هوشمندانه از ظرفیت های فنی و هنری تلویزیون در خلق اثری جذاب و متناسب با مخاطبان عام رسانه معرفی شد.در بخش بهترین تهیه کنندگی، از بین نامزدهای این بخش محمدرضا شفیعی برای تهیه فیلم تلویزیونی فریادهای خاموش محصول شبکه دو به دلیل پرداخت مناسب به موضوع نسل کشی مسلمانان در کشور میانمار و بیان واقعیت های جهان امروز و انعکاس نقض حقوق بشر در سایه سکوت قدرت های استکباری و مدعیان دروغین دفاع از کرامت انسانی انتخاب شد.همچنین از رهبر قنبری و بابک نبی زاده برای نگارش فیلم نامه، فیلم تلویزیونی پنجره محصول شبکه دو سیما قدردانی شد.

 

در بخش بهترین بازیگر مرد، سعید چنگیزیان برای بازی در فیلم تلویزیونی دنیای بهتر محصول سیما انتخاب و خانم ریما رامین فر برای نقش آفرینی در فیلم تلویزیونی چند روز بیشتر محصول سیما فیلم به عنوان بهترین بازیگر زن، انتخاب شد.

 

 

* در مراسم تقدیر از بهترین های نوروز 93 سیما از احسان علیخانی مجری و تهیه کننده ویژه برنامه تحویل سال در شبکه سه قدردانی شد. همچنین از علی زلّقی کارگردان تلویزیونی برنامه سه ستاره قدردانی شد.

 

*در مراسم تقدیر از برترین های نوروز 93 سیما جایزه ویژه هیئت داوران در بخش کودک و نوجوان به کلاه قرمزی اهداء شد.در این مراسم با دعوت از ایرج طهماسب کارگردان، مجری و نویسنده، حمید جبلی نویسنده، عروسک گردان و صداپیشه و حمید مدرسی تهیه کننده برنامه کلاه قرمزی تجلیل شد. گفتنی است، برنامه کلاه قرمزی به عنوان یکی از پربیننده ترین برنامه های سیما در نوروز 93 سیما بود که از شبکه دو روی انتن رفت.

 

* دربخش برنامه های ورزشی، مهدی توتون چی برای تهیه برنامه جام بیستم معرفی شد. هیات داوران توجه به موضوع جام جهانی و حمایت از حضور تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران دراین رویداد بزرگ ورزشی و توجه به سیاست ها و ماموریت های محوله رسانه ملی در موضوع ورزشاز دلایل این انتخاب ذکر کرد.

 

*در بخش بهترین طراحی و اجرای جدول پخش و اطلاع رسانی دیجیتالی، زیرنویس، اطلاع رسانی تصویری و تیزرهای معرفی برنامه ها از مجید هاشمی فرا مدیریت پخش شبکه تهران، برای طراحی و اجرای مناسب جدول پخش و زیرنویس برنامه و اطلاع رسانی دیجیتال EPGدر تعطیلات نوروزی قدردانی شد.

 

*همچنین در این مراسم علی رحیمی از تأمین برنامه شبکه چهار سیما به دلیلانتخاب، آماده سازی و توزیع مناسب برنامه ها به ویژه فیلم های سینمایی متناسب با ساعات پربیننده و توجه به مخاطبان جامعه هدف و ماموریت های محوله این شبکه تقدیر شد.

 

*بهترین های دوبله نوروز 93 در زمینه های مختلف ترجمه، ویرایش و دوبله معرفی شدند.

 

 

در بخش فیلم های سینمایی بهرام زند به عنوان بهترین مدیر دوبلاژ فیلم سینمایی، غلامعلی افشاریه برای مدیریت دوبلاژ فیلم های مستند انتخاب شدند.همچنین حسین شایگان به عنوان بهترین مترجم و ویراستار و سیدمحمد کشفی به عنوان بهترین صدابردار و صداگذار انتخاب شدند.در این مراسم همچنین ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های شبانه روزی تمامی همکاران واحد دوبلاژ و رپرتاژ در مرکز تولید و فنی هدایایی به حسن طرازنده مدیر واحد دوبلاژ و فریدالدین امامی مدیر واحد رپرتاژ اهداء شد.

 

 

 

*مجموعه های نمایشی برتر نوروز 93 معرفی شددر این مراسم مجموعه پربیننده پایتخت 3 توانست بیشترین جوایز را به خود اختصاص دهد.

 

اسامی برگزیدگان عبارتند از:

 

1- در بخش بهترین تدوین، حسین غضنفری برای تدوین مجموعه نمایشی روزای بد به در شبکه سه سیما

 

 

2- در بخش بهترین تصویربرداری، فرشاد گل سفیدی تصویربردار مجموعه نمایشی روزای بد به در شبکه سه سیما

 

3- در بخش بازیگران منتخب مرد: امین حیایی برای ایفای نقش بهادر در مجموعه نمایشی "خوب، بد، زشت" شبکه دو سیما

 

4- در بخش بازیگران منتختب زن: بهاره رهنما برای ایفای نقش بهاره در مجموعه نمایشی خوب، بد ، زشت شبکه دو سیما

 

5- در بخش بهترین صدابرداری و صداگذاری، آقایان امیر پرتوزاده صداگذار مجموعه نمایشی پایتخت 3 شبکه یک سیما و محمد علیزاده شالچی صداگذار مجموعه نمایشی ما فرشته نیستیم شبکه تهران

 

 

6- در بخش بهترین طراحی صحنه و لباس آرزو غفوری برای طراحی صحنه و لباس مجموعه نمایشی پایتخت 3 شبکه یک سیما.

 

7- در بخش بهترین گریم: مجید اسکندری برای طراحی و اجرای گریم مجموعه نمایشی پایتخت 3 شبکه یک سیما

 

8- در بخش بهترین موسیقی: آریا عظیمی نژاد آهنگساز مجموعه نمایشی پایتخت 3 شبکه یک سیما

 

9- در بخش بهترین فیلم نامه، محسن تنابنده طراح، بازیگردان و مشاور کارگردان ، سرپرست نویسندگان و بازیگر مجموعه نمایشی پایتخت3 شبکه یک سیما

 

 

10- در بخش بهترین کارگردانی:سیروس مقدم برای کارگردانی مجموعه نمایشی پایتخت 3 شبکه یک سیما

 

 

11- در بخش بهترین بازیگر زن: نسرین نصرتی برای ایفای نقش فهیمه در مجموعه نمایشی پایتخت 3 شبکه یک سیما

 

 

12- در بخش بهترین بازیگر مرد: مهران احمدی بازیگر نقش بهبود فریبا در مجموعه نمایشی پایتخت 3 شبکه یک سیما

 

13- در بخش بهترین مجموعه نمایشی :الهام غفوری برای تهیه مجموعه نمایشی پایتخت 3 شبکه یک سیما

 

 

همچنین از دیگر بازیگران و عوامل مجموعه تلویزیونی پایتخت 3 قدردانی شد . اسامی این بازیگران بدین شرح است : علیرضا خمسه، احمد مهران فر ، هدایت هاشمی ، هومن حاج عبداللهی ، ریما رامین فر ، منگ هان ژانگ ، امیر معقولی ، خشایار الوند و حسن وارسته ، خشایار موحدیان و سعید سیاح ، فواد نجف زاده

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط امیرحسین زلقی در تاریخ 1393/05/18 و 9:24 دقیقه ارسال شده است

سلام ممنون از برنامتون میشه بگین رضارو کی با خانوادش به برنامتون میارین؟شکلکشکلکشکلکشکلک

این نظر توسط غزاله در تاریخ 1393/02/27 و 7:49 دقیقه ارسال شده است

سلام برنامتون قشنگ بود دستت درد نکنه اقا احسان با این برنانه قشنگت واقعا گلی هااااا......

این نظر توسط eli در تاریخ 1393/02/02 و 20:30 دقیقه ارسال شده است

آقای علیخانی استحقاقش رو داشتن مثل همیشه...مبارکشون باشه

این نظر توسط eli در تاریخ 1393/02/02 و 20:30 دقیقه ارسال شده است

آقای علیخانی استحقاقش رو داشتن مثل همیشه...مبارکشون باشه

این نظر توسط sara در تاریخ 1393/02/02 و 15:11 دقیقه ارسال شده است

این مراسم زنده پخش شده؟ازکدوم شبکه؟
اگه میشه دانلود این برنامه رو بزارید

این نظر توسط فاطم در تاریخ 1393/02/02 و 14:43 دقیقه ارسال شده است

چی؟یعنی از تلفزیون پخش شد؟خوب حآلا پس عکس مرآسم کجاس؟

این نظر توسط sahel77 در تاریخ 1393/02/02 و 14:37 دقیقه ارسال شده است

من تو اخبار داشت نشون میداد احسان رو دیدم اگه میشه برای دانلود بزارین کاملش رو سه ستاره هم بزارین......

این نظر توسط roya در تاریخ 1393/02/01 و 23:24 دقیقه ارسال شده است

یه سوال برام پیش امد یعنی این مراسمو از تلویزیون به طور زنده پخش کردند؟خواهشا جواب بدید اگه پخش شده لطفا این برنامه رو برای دانلود بزارید
پاسخ : بله


کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • مجتمع هواداران31ستاره احسانیان
 • احسان علیخانی - ماریا
 • هواداران پروپاقرص احسان علیخانی
 • قبيله هواداران احسان علیخانی
 • عاشقانه غمگین - زهرا
 • تو برایم بارانی - منا
 • سرشار از عشق
 • احسان به شیرینی عسل
 • biya2
 • تا آخر...
 • وبلاگی برا احسان علیخانی عزیز-معصومه
 • مثل همیشه یکی بود یکی نبود
 • باشگاه پرواز
 • سایت شخصی ارمیا قاسمی
 • ♥♥ شب عسلی ♥♥
 • من اینجا دلم بس تنگ است
 • ماه عسل
 • احسان علیخانی - صفورا
 • فقط احسان - یلدا
 • فقط برای احسان علیخانی
 • احسان علیخانی - شبنم
 • فقط خدا...!
 • مهسا همانند ماه
 • احسان عسلی
 • زیباترین حس
 • مجریان برتر ایرانی
 • کلبه عشق
 • قبیله ی ماه عسلی ها
 • دوری از عشق
 • وبلاگ تنهاترین تنهای شهر
 • باشگاه دوست داشتنی ها
 • یـــــــــــه دیـــــونـــــــــه
 • ♪♬عاشقانه ها♬♪
 • I LOVE YOUUUU
 • World Artists
 • وبلاگ بهترین مجریان ایرانی
 • عشق پنهان
 • رؤیـــــــای با تو بــــودن
 • هواداران احسان علیخانی
 • خاطره بازی
 • کلبه هواداران احسان و امیرمحمد
 • این حالمو دوست دارم
 • آثار و اهمیت حجاب
 • شب مهتابی
 • متفاوت ببینیم
 • پر از حرفی میدانم
 • عکس.شعر.جملات زیبا
 • امپراطورقلب من احسان علیخانی
 • دانلود سریال جدید
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 949
 • کل نظرات : 10218
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 8354
 • آی پی امروز : 15
 • آی پی دیروز : 56
 • بازدید امروز : 20
 • باردید دیروز : 59
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 20
 • بازدید ماه : 79
 • بازدید سال : 30,294
 • بازدید کلی : 17,124,760
 • کدهای اختصاصی