loading...

احسان علیخانی,هواداران احسان علیخانی

  بنام خداپست دوم گزارش لحظه به لحظه نقد ماه عسل ۹۲ در فرهنگسرای رسانه.البته بهتون قول میدیم عکسهای اختصاصی در اختیارتون بگذاریم.همکاران خوبمون در این نقد حضور دارند.در ادامه مطلب با سری اول این

آخرین ارسال های انجمن
admin بازدید : 3341 28 / 05 / 1392 نظرات (15)

 

بنام خدا
پست دوم گزارش لحظه به لحظه نقد ماه عسل ۹۲ در فرهنگسرای رسانه.البته بهتون قول میدیم عکسهای اختصاصی در اختیارتون بگذاریم.همکاران خوبمون در این نقد حضور دارند.
در ادامه مطلب با سری اول این گزارش همراه با ماشید...


مجری برنامه آقای جمشیدی هستنداحسان علیخانی: مدیر برنامه های ما آقای شریعت پناهی هستن و سال 86 یه طرحی وجود داشت و شبکه 3 یه برنامه ای رو به من پیشنهاد کرد که مدلش هم تهیه بود و هم اجرا.

احسان: خدا رو شکر که اون برنامه بعد از چند قسمت تونست مورد استقبال قرار بگیره، به هر حال استارتش از سال 86 بود و اونجا ما فهمیدیم که میشه بدون در حضور ستاره های عرصه های مختلف هم میشه یه برنامه خوب و مورد استقبال ساخت! ماه عسل اثبات کرده که میشه با خود خود مردم هم برنامه جذابی ساخت!

احسان: همینقدر که ماه عسل انقدر طرفدار داشته و تونسته در لحظاتی جریان و حسی رو برای مردم ایجاد کنه و همینقدر که تماشا شده، یعنی قصه اون آدمایی که ما دعوت کردیم شنیده شده و ما از همین راضی ایم!

جمشیدی: از همون روزای اول پخش ماه عسل 92 حاشیه هایی هم در مطبوعات پیش اومد و خیلیا انتقاداتی هم داشتن. خیلیا اشک ریختن با این برنامه. اشک شوقی که دلیلش حس دلتنگی بین من و خدا بود. اما خودت چی فکر می کنی احسان؟ به نظر خودتم سوژه هات همیشه تلخ بوده؟

احسان: شما از شنیدن قصه یه آدمی که از راه دور اومده و شما باهاش همزادپنداری می کنین، یعنی هنوز یه چیزی توی قلبتون سوسو میزنه و روشنه که اسمش همون وجدانه!
اینو هم در نظر بگیرید که ماه عسل یه معدلیه از آدمایی که توی جامعه مون وجود دارن!احسان: من بعد از 12 سال برنامه سازی توی تلویزیون می تونم 5 روز بشینم توی دفترم و کل برنامه ماه عسل یک سال رو ببندم، با موضوعات کلیشه ای و معمولی و همیشگی! خیلی کار ساده ایه. اما اینطور نبود و امیدوارم که زحمتی که ما کشیدیم رو درک کنین!

سؤالات رو آقای جمشیدی می پرسه، ولی احسان رو می کنه به دوربین ها و خبرنگارا و جواب میده!
احسان: منم می تونم برنامه های شاد بسازم که دو نفر بخندن و شاد شن. مردم ما هم واقعاً به نشاط نیاز دارن. ولی این برنامه ها هم لازمه. وجدان ملت باید بیدار شه. به من اتهام زمخت بودن در مقابل احساس این آدمای شریف رو می دادن. ولی من یه رسالتی داشتم و باید تمام سختی ها رو تحمل می کردم و خودمو جمع و جور می کردم.
اقای شریعت پناهی، مدیر گروه اجتماعی شبکه ســ3ـــه


نوبت به سؤال از آقای شریعت پناهی، مدیر گروه احتماعی شبکه 3 میشه و درمورد سوژه ها و تلخ بودن برنامه از ایشون پرسیده میشه.
شریعت پناهی: سوژه های ما با اینکه تلخ بود، اما انتهای همشون یه امیدی داشت! حتی اون خانم معتاد یا اون پسری که ربوده شده بود و ...

شریعت پناهی: آقای علیخانی یک هفته قبل از ماه رمضان 80 سوژه برای ما آوردن و یکی توی یه جلسه اینا رو مطرح کردن و قبل از ماه عسل اونا رو کاهش دادیم و رسوندیم به 30 سوژه. دردسر اصلی ما هم بعد از شروع برنامه بود که تازه سوژه ها به سمت ما سرریز شد و نامه ها و پیغام های زیادی برامون می رسید! ما 2-3 تا از سوژه هامون هم سوژه هایی بود که در میان ماه رمضان به ما معرفی شده بودن.سؤال جنجالی جمشیدی: راز خاصی داره که احسان فقط سال های زوج برنامه ماه عسل رو اجرا می کنه؟

در ضمن آقای موسی سلامت یا همون عمو موسی هم در این نقد شرکت کردهآقای شریعت پناهی: خب این دست خودمون نیست. ما از آقای علیخانی می خوایم که تا نوروز سراغ برنامه ای نره و استراحت کنه تا ماه عسل بعدی. ولی بازهم ناهماهنگی هایی پیش میاد. دلیل دیده شدن برنامه امسال هم شاید این بود که مردم سال پیش ماه عسل رو دیده بودن و مدت زیادی بود که آقای علیخانی رو ندیده بودن. امیدواریم که حواشی کمتر بشه و هر سال آقای علیخانی رو توی ماه عسل ببینیم.
شریعت پناهی: اتهام های زیادی به ما زده شد، خصوصاً درمورد اون کودکی که از بهزیستی به یه خونواده ای داده شد، ولی ما خوشحالم میشیم که دوستان ما رو نقد کنن و کمکمون کنن که برنامه های بهتری بسازیم.
احسان: ما گفته بودیم که برای عید فطر به بهترین نقدها جایزه میدیم، یه سریا دیگه خیلی افراطی کار کردن و فکر می کردن اگر فحشمون بودن، دیگه حتماً جایزه می گیرن. یکی از دوستان خودش خیلی نقد بلندبالا و خوب و زیبایی داشت. من یه روز بهش زنگ زدم، باورش نمیشد که منم و هرچی می گفتم، می گفت تو احسان علیخانی نیستی. امکان نداره با اون نقدی که من نوشتم، بخوای بهم جایزه بدی.

به هر حال این برنامه در میانه اجرای خودش جسارت به خرج داد و خواست که به منتقدین خودش اجازه خودنمایی بده و حتی بهشون جایزه دادیم.سؤال بعدی آقای جمشیدی درمورد دکور برنامه هست، و درمورد انتقاداتی که مردم بهش داشتن.
عمو موسی در نقد ماه عسل ۹۲ماه عسل 90 ما یه ایده خیلی ساده داشتیم. یه پرده ای بود که باز و بسته می شد. من خیلی دوست داشتم برای اولین بار توی تلویزیون یه پرده ای باز بشه و مردم داستانیو نگاه کنن و بعد از اتمام داستان، اون پرده بسته بشه.

سال 92 خدا رو شکر تونستیم فضایی داشته باشیم و از لحاظ زیربنایی اونو بسازیم. 2 ماه روش کار کردیم. با همین طرحی که من سال 90 داشتم، حالا دکور ما تبدیل به دنیایی شده بود که می رفتیم توش و بعد از تموم شدن داستان، ازش می اومدیم بیرون.

یکی از برنامه ها بود که 20 دقیقه ازش گذشت و رفتیم برای استراحت، یه دفعه مهمون ما ازمون پرسید که برنامه کی شروع میشه؟ فکر کرده بود من خیلی عادی می خوام بشینم باهاش حرف بزنم و تازه آماده اش کنم.

خیلی از مهمونای ما حتی تا حالا تهران رو هم ندیده بودن. حالا فرض کنین من بخوام اونا رو توی محیطی قرار بدم که جیغ و شلوغ باشه.

احسان: مهمون من چیزی نداشت که توی اون دکور ذهنشو به خودش جلب کنه. یه صندلی روبروش می دید و من رو!


بقیه گزارش در قسمت سوم...

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط nazanin در تاریخ 9 سال پیش و 23:07 دقیقه ارسال شده است

ببخشید ولی من می خواستم برم ولی اونا ما رو کردن تو یه باشگاه و در رو رومون قفل کردن.تازشم من برای دیدن آقای علیخانی نرفته بودم برای دیدن برنامه رفته بودم.

این نظر توسط N.A در تاریخ 9 سال پیش و 4:02 دقیقه ارسال شده است

بابا احسان علیخانی هم آدمه دیگه!
پیامبر نیستش که بخواد با همه درست رفتار کنه و عادل باشه!
درسته به عنوان یک آدم مشهور و محبوب باید یکسری رفتار هارو داشته باشه یکسری رفتار هارو هم نداشته باشه!ولی خوب این جور موقعیت ها برای همه پیش میاد ما هم نمی تونیم خودمون و بزاریم جای احسان علیخانی و بگیم تو چه موقعیتی بوده اون موقع جای شما هم نمی تونیم بزاریم
به هر حال هرکسی یه موقع هایی یه رفتار هایی می کنه یا یه کارایی می کنه که خیلی دسته خودش نیست و در واقع تو اون موقعیت و اوضاع قرار می گیره!
نباید همیشه انتظار رفتار درست رو داشته باشی!شکلک

این نظر توسط سارا صادقی در تاریخ 9 سال پیش و 2:02 دقیقه ارسال شده است

نازنين جان من كه اصلا باورم نميشه اقاي عليخاني اينكارو كرده باشه كه مردم رو بفرسته دنبال نخود سياه و خودش سريع بره شکلک

این نظر توسط فاطیما در تاریخ 9 سال پیش و 2:01 دقیقه ارسال شده است

نازنین خانوم چرا به آقا احسان توهین میکنی!!!!!!!!خب اگه واقعا دوست داشتی ببینیش باید هر سختی رو تحمل میکردی.اگه حوصله نداشتی میرفتی خونه.مجبور نبودی که...

این نظر توسط ماهرخ در تاریخ 9 سال پیش و 23:23 دقیقه ارسال شده است

نازنین جان شما باید پیش بینی همچین وضعیتی رو اون جا می کردین و اصلا اون جا نمی رفتین و خودتونو سبک نمی کردین و سبک شدن دیگران رو هم نمی دیدین که اعصابتون این جوری به هم بریزه

این نظر توسط nazanin در تاریخ 9 سال پیش و 17:44 دقیقه ارسال شده است

سلام.من یه نقد خیلی خیلی بزرگ دارم.ترو خدا یکی جواب منو بده. تو سایت فرهنگسرای رسانه نوشته که نقد ساعت دو شروع می شه تو این سایت هم همین طور. من یک رفتم می بینم یه پوستر دیگه زدن نوشتن ساعت یک شروع می شه بعد خودشون ساع دوازده در رو باز کردن!. به زور و با هزار توهین راهمون دادن.بعد با هول و له شدن چند نفر راهمون دادن رفتیم تو بعد کردنمون تو یه سالن بعد گفتن که آقای علیخانی میاد می بینتتون و در رو قفل کردن. یه سری از مردم الکی جیغ می کشیدن که احسان اومد احسان اومد.
یه سری هم که می گفتن مگه ما اومدیم احسان علیخانی رو ببینیم ما اوممدیم برنامه رو ببینیم.من اونقدر بهم بر خورده بود که کاملا به گریه افتادم.آقای علیخانی هم ریلکس نشسته بودن و برای خودشون حرف می زدن.آقای علیخانی اگه بدونی که چقدر فحش و نفرین خوردی از مردم. از اونور از سالن ورزش به زور اومدیم بیرون(من واقعا از اول تا آخرش می خواستم برم خونمونشکلک
اونم اون افتضاحی که سر رفتن آقای علیخانی در اووردن. فکر کردن مردم خرن.یه ماشین رو الکی به عنوان ماشین آقای علیخانی نشون دادن بعد گفتن برید اونجا آقای علیخانی منتظرتونن.مردم بدبخت دور اون ماشین جمع شدن و آقای علیخانی خیلی ریلکس از اون ور به تعبیری فرار کردن.خدا رو شکر که من اون موقع رفته بودم وگرنه از این حالی که خر فرض شده بودم تا الآن مرده بودم. مردم از شهرستان اومده بودن با ویلچر اومده بودن پیرزن اومده بود و آقای علیخانی در اوج آرامش به هره کره شون ادامه می دادن. تقریبا می تونم بگم مردم خودشونو واسش کشتن. من موندم ایشون چه طوری می تونن اینقدر دورو باشن. خیلی متاسفم واقعا برای مدیر فرهنگسرا که اینقدر ساده می گن که
خدا بهمون رحم کنه و برای آقای علیخانی متاسفم که یه همچین جایی رو برای نقد برنامه شون انتخاب کردن. مه خودم به شخصه قاطی کرده بودم ولی یه سری از مردم داشتن خودشون رو می کشتن که علیخانی رو ببینن من موندم ایشون راجع به خودشون چی فکر کردن؟! حالا اگه دو دقیقه میومدن بین طرفداراشون مردم می خوردنشون. واقعا که نمی شه باطن آدما رو حتی از رفتار و حرف زدنشون فهمید.مه کاملا نظرم راجع به ماه عسل و آقای علیخانی عوض شد. می دونم هیچ وقت این نقد رو آقای علیخانی و یا هیچ مسئول دیگه ای نمی خونه ولی من به عنوان یک شهروند نه حتی یک انسان که آدم هایی مثل علیخانی معمولی و عادی می خوننش می خوام بگم که واقعا انتظار نداشتم و دلم شکسته. شما هم اگر جواب من رو بدین چیزی از دنیا کم نمیاد.
باتشکر

این نظر توسط elec در تاریخ 9 سال پیش و 17:24 دقیقه ارسال شده است

ممنونم خيليييييييييييييييييييييييييي عالي بود.
ولي داداش احسانم خيلي طرفدار داره ها
شکلکشکلکشکلکشکلک

این نظر توسط Elena در تاریخ 9 سال پیش و 16:39 دقیقه ارسال شده است

مرضیه جونم هرروزم که بیام تو این سایت بگم چقدر دوست دارم بازم کم گفتم عالی مثل همیشه گل کاشتی قربونت برم عزیزمی.شکلکشکلکشکلک

این نظر توسط fariba در تاریخ 9 سال پیش و 15:56 دقیقه ارسال شده است

خوب بود .
خوشبحال کسایی که اونجا هستن .
دمتون گرم ،شاداب باشید .شکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلک

این نظر توسط mahsa در تاریخ 9 سال پیش و 15:55 دقیقه ارسال شده است

سلام ممنون از لطفتون
گزارش های بدی رو نمیذارید؟
بازم ممنون


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • مجتمع هواداران31ستاره احسانیان
 • احسان علیخانی - ماریا
 • هواداران پروپاقرص احسان علیخانی
 • قبيله هواداران احسان علیخانی
 • عاشقانه غمگین - زهرا
 • تو برایم بارانی - منا
 • سرشار از عشق
 • احسان به شیرینی عسل
 • biya2
 • تا آخر...
 • وبلاگی برا احسان علیخانی عزیز-معصومه
 • مثل همیشه یکی بود یکی نبود
 • باشگاه پرواز
 • سایت شخصی ارمیا قاسمی
 • ♥♥ شب عسلی ♥♥
 • من اینجا دلم بس تنگ است
 • ماه عسل
 • احسان علیخانی - صفورا
 • فقط احسان - یلدا
 • فقط برای احسان علیخانی
 • احسان علیخانی - شبنم
 • فقط خدا...!
 • مهسا همانند ماه
 • احسان عسلی
 • زیباترین حس
 • مجریان برتر ایرانی
 • کلبه عشق
 • قبیله ی ماه عسلی ها
 • دوری از عشق
 • وبلاگ تنهاترین تنهای شهر
 • باشگاه دوست داشتنی ها
 • یـــــــــــه دیـــــونـــــــــه
 • ♪♬عاشقانه ها♬♪
 • I LOVE YOUUUU
 • World Artists
 • وبلاگ بهترین مجریان ایرانی
 • عشق پنهان
 • رؤیـــــــای با تو بــــودن
 • هواداران احسان علیخانی
 • خاطره بازی
 • کلبه هواداران احسان و امیرمحمد
 • این حالمو دوست دارم
 • آثار و اهمیت حجاب
 • شب مهتابی
 • متفاوت ببینیم
 • پر از حرفی میدانم
 • عکس.شعر.جملات زیبا
 • امپراطورقلب من احسان علیخانی
 • خودنویس
 • دانلود سریال جدید
 • سوپرفود nbs پرمیوم
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 949
 • کل نظرات : 10218
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 8353
 • آی پی امروز : 37
 • آی پی دیروز : 46
 • بازدید امروز : 158
 • باردید دیروز : 64
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 274
 • بازدید ماه : 2,148
 • بازدید سال : 27,256
 • بازدید کلی : 17,008,677
 • کدهای اختصاصی